Memur Kurumlar Ders Notları Haberler Anketler Tarihçe Kitap - Yayınevi Forum İlanlar Dosya İndir Araçlar İletişim Sınav Salonu
Google Grupları
İş İlanlarına abone ol
E-posta:
Bu grubu ziyaret et
Kullanıcı

Kullanıcı adı:

Şifre :

Şifremi Hatırla
Şifremi unuttum   aktivasyon
Üye ol

KPSS İle İlgili Tüm Gelişme ve Haberler İçin Facebook Sayfamızı Beğeniniz.
duygu.tolga
8, 12, 2009 - 16:09:39
sorunuzun yanıtı
Az çok bir öngörü yapabileceğiniz taban puanları size göndereyim. kavram_d@windowslive.com bir mail atarsanız.
mineo
15, 12, 2009 - 08:11:43
önlisans iktisat
duygu hanım mrb ben aöf iktisat 3. sınıfta okuyorum bu sene kpss ye girmek istiyorum önlisansa fakat klavuzlarda iktisat önlisanla ilgili herhangi bir kod yok biz ne olabılıyoruz memurlukta işletmeyle aynı dersleri aldık işletmecilerin girdikleri yerleremi girebiliyoruz eger cvp verirseniz cok mutlu olacam gerçekten çok bilgisisiz ve bilgi alabilceğimiz kimse yok şimdiden teşekkür ederim
duygu.tolga
15, 12, 2009 - 08:55:17
sorunuzun yanıtı
Bu yeni klavuzlarda olacağını düşünüyorum ama olmazsa da işletmenin başvurableceği yerler olmaz. Çünkü nitelik kodları aynı değil. Eğer olmazsa 3001 nitelik koduyla tercih yapacaksınız. Yani herhangi bir önlisans programından mezun olmak şartı.Bu kadrolar da memurluk kadrolarıdır.
mineo
16, 12, 2009 - 14:29:59
peki iktisatcılar için dahamı zor oluyor memurluk?
cvbınız için çok teşekkür ederim fazla olmazsa bir soru daha sormak istiyorum iktisatcı birinin memurluğa girmesi cokmu zor cunku diğer herhangi bir onlısans programlarının kodunu yazacaksak ozaman daha az yer tercih edebilcez ins. bu klavuzda bi kod. olur işletmeyle aynı dersleri aldık ıkı sende aslında bide neden yokki cok sacma
mudem123
22, 12, 2009 - 05:41:21
benden de bir soru
Duygu hanım öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim.Ben bu sene sonunda otomotiv teknolojisi ön lisans mezunu olacağım sınava önlisan olarak girebiliyormuyum.2.Sorum ise tercihlerde neleri yazabilirim bu konuda bir bilgim yok aydınlatırsanız sevinirim...
duygu.tolga
23, 12, 2009 - 03:31:50
mineo'ya yanıt
Sana katılıyorum ama şunu da söyleyeyim. Şimdiki yeni klavuzlarda ben bekliyorum bir ayrı kod. Çünkü önlisans iktisat da çok eski bir şey değil. Bu yıl yapılacak sınavdan önce yayınlanacak klavuzlarda bekleyelim.
16
23, 12, 2009 - 08:01:30
sorularımı cevapladığınız için çok tşk. duygu hnm.
dış ticaret bölümü mezunuyun demiştim sorumda ordan hatırlarsınız zorhayat88@hotmail.com mail adresim kılavuzu ve sunumunuzu bu adrese atarsanız çok memnun olurum herşey için tekrar çok teşekkür ederim...
duygu.tolga
26, 12, 2009 - 06:27:47
sorunuzun yanıtı
Mailinizi gönderdim bir sorun olursa dönebilirsin.
Lagari
15, 1, 2010 - 09:12:22
bir kaç soru
Duygu hanım size bir kaç sorum var yardım edebilirseniz sevinirim

Ben 2007 yılında önlisansdan mezun oldum.2008 KPSS önlisans olarak gi
rmeyi düşünüyordum bir arkadasım daha önce kpss girenlerin büroya gitmeden internet üzerinden kayıt yaptırabildiklerini söyledi İnternet sitesine girince sadece lise tercihi vardı bende öyle kayıt yaptırayım daha sonra düzeltirim dedim ama acil başka bir şehire acil işim cıkdı Yani kısacası önlisans mezunu olmamam ragmen 2008 kpsssine lise olarak girdim.2010 KPSS sine önlisan olarak gireceğim fakat daha önce 2008 yılında önlisans mezunu olmama ragmen lise mezunu olarak girmem 2010 sınavımı etkiler mi 2010 sınavım iptal olurmu yoksa 2008 sınavım mı iptal olur
duygu.tolga
20, 1, 2010 - 10:39:32
sorunuzun yanıtı
Hayır,etkilemez. Şu anda yeni başvurunu önlisans olarak yapabilirsin 31 Mayıs - 2 Temmuz'da.
helinasu_85
22, 3, 2010 - 09:16:49
kpss sınavı hakkında soru
Duygu Hnm merhabalar;
Ben önlisans bilgisayar programcılığı mezunuyum. Şu anda açıköğretim 4.sınıf okuyorum. Haziran'da mezun olabilecek durumdayım. Bu şekilde kpss ye önlisans olarak girebilir miyim? Haziran ayında lisans mezunu olmam kpss ye önlisans düzeyinde girmeme engel olur mu? Bir de lisans, önlisans ve ortaöğretim genel kültür ve genel yetenek sınav soruları aynı mıdır yoksa farklı mıdır?
KripTex3
13, 4, 2010 - 09:25:04
cvp bekliyorum...
duygu hanım kolay gelsin ben sitenin yeni üyelerindenim birkaç sorum olacaktı.Menkul kıymetler ve sermaya piyasası bölümü (eski adı borsa finans) önlisans 1. sınıf ögrencisiyim 2010 da yapılacak kpss ye acaba önlisans mezunu olarak girebiliyormuyum birde taban puanları hakkında biraz bilgi verirseniz sevirim (mail yolladım)..şimdiden tşkrler
hmuglali
28, 4, 2010 - 09:44:16
çok önemli
Merhaba duygu hanım. Şimdi ben 2 senelik bilgis. mezunuyum. arkadaşım bana diyo matematikten çok soru çöz fazla puan alırsın. Peki genel kültür genel yetenek aynı eşit puanı vermicekmi? Şimdiden teşk.
Yusuf_Reis
10, 5, 2010 - 09:08:11
Bu son Senemi?
Lise mezunları için son sene diyorlar da nasıl olur cunku öyle bişey olursa çogu lise mezunu açıkta kalıcak bu sene sonunda
Yusuf_Reis
10, 5, 2010 - 09:20:42
Bu son Senemi?
Lise mezunları için son sene diyorlar da nasıl olur cunku öyle bişey olursa çogu lise mezunu açıkta kalıcak bu sene sonunda
aiLa06
28, 6, 2010 - 06:55:05
kaç aşamalı???
merhabalar ben daha önce lise mezunu olarak kpss'ye girmiştim şuanda önlisans mezunuyum ve başvurumu yapmış durumdayım. ancak 2008 yılında önlisans mezunları sınava 2aşamalı giriyor diye duymuştum. şimdide aynı şekildemi? sınav nasıl olacak hiç bir bilgim yok yardımcı olursanız çok sevinirim..
duygu.tolga
9, 8, 2010 - 08:01:05
aila'ya yanıt
Sınav lisans mezunları için 2 de değil 4 aşamalıdır. Ama sizde oturum tektir. Başarılar diliyorum.
duygu.tolga
9, 8, 2010 - 08:04:37
hm.'ye yanıt
Merhabalar,

Sınavdan sonra elinize ulaşacak sınav sonuç belgenizdeki KPSSp93 ile tercih yapacaksınız burda da GENEL KÜLTÜR VE GENEL YETENEK EŞİT AĞIRLIKTADIR. Ama Matematik ve Tarih diğer derslere göre daha çok soru getirir bu nedenle önemlidir.
gevher27
13, 8, 2010 - 08:03:54
önlisans
mrb ben 2010 kpss önlisansa giricem ama mezun durumunda değilim alttan dersim var tercih yaparsam yerleşebilme ihtimalim varmı??
gevher27
13, 8, 2010 - 08:07:02
önlisans
mrb ben 2010 kpss önlisansa giricem ama mezun durumunda değilim alttan dersim var tercih yaparsam yerleşebilme ihtimalim varmı??
  [ Yeni başlık gönderemezsiniz ]               [ << Önceki 1 2 3 Sonraki >> ]
Müdürler: -

Word'da gör İndir Arkadaşına öner Yazdır RSS Sitene Ekle
Tüm haklar saklıdır © KPSS.com.tr 2007
kpss kpss